На Авдіївському коксохіму модернізують залізничну станцію

1807

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) ​​модернізує заводську систему залізничної автоматики.

Від її ефективної роботи залежить безпека руху, час, якість прийому сировини і відправлення готової продукції. Інвестиції Групи Метінвест складуть 24 млн грн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на інтернет-газету “Жизнь”.

У залізничному цеху містоутворюючого підприємства почалася реконструкція електричної централізації станції «Углекоксовая-1». Громіздке, морально застаріле обладнання, кероване вручну, буде замінено на сучасну мікропроцесорну техніку. На станції будуть повністю оновлені кабельні мережі та релейні. Встановлено нові підлогові пристрої – рахункові пункти – замість рейкових кіл. У кімнаті чергового по станції з’являться широкоформатні монітори, за допомогою яких залізничники зможуть управляти всім процесом прибуття і відправлення вантажів. Така система електричної централізації вже позитивно зарекомендувала себе на Північному ГЗК, на металургійних комбінатах ім. Ілліча і «Запоріжсталі».

Нова система залізничної автоматики дозволить прискорити процеси прийому сировини і відправлення готової продукції металургам. У цьому році у нас заплановано кілька проектів з енергоефективності та модернізації обладнання. Їх реалізація зробить нашу коксохімічну продукцію ще більш конкурентоспроможною, – повідомив генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.