На Авдіївському коксохіму модернізують залізничну станцію

1758

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) ​​модернізує заводську систему залізничної автоматики.

Від її ефективної роботи залежить безпека руху, час, якість прийому сировини і відправлення готової продукції. Інвестиції Групи Метінвест складуть 24 млн грн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на інтернет-газету “Жизнь”.

У залізничному цеху містоутворюючого підприємства почалася реконструкція електричної централізації станції «Углекоксовая-1». Громіздке, морально застаріле обладнання, кероване вручну, буде замінено на сучасну мікропроцесорну техніку. На станції будуть повністю оновлені кабельні мережі та релейні. Встановлено нові підлогові пристрої – рахункові пункти – замість рейкових кіл. У кімнаті чергового по станції з’являться широкоформатні монітори, за допомогою яких залізничники зможуть управляти всім процесом прибуття і відправлення вантажів. Така система електричної централізації вже позитивно зарекомендувала себе на Північному ГЗК, на металургійних комбінатах ім. Ілліча і «Запоріжсталі».

Нова система залізничної автоматики дозволить прискорити процеси прийому сировини і відправлення готової продукції металургам. У цьому році у нас заплановано кілька проектів з енергоефективності та модернізації обладнання. Їх реалізація зробить нашу коксохімічну продукцію ще більш конкурентоспроможною, – повідомив генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here