Миронівський хлібопродукт за кошти ЄБРР побудує біогазовий завод потужністю 10МВт у Вінницькій області

3608
Фото з вільних джерел

ЄБРР розгляне питання про виділення МХП кредиту на € 25 млн на будівництво біогазового заводу потужністю 10 МВт у Вінницькій області.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ліга.Бізнес.

Європейський банк реконструкції і розвитку може видати агрохолдингу Миронівський хлібопродукт бізнесмена Юрія Косюка кредит на €25 млн на будівництво біогазового заводу потужністю 10 МВт у Вінницькій області, повідомляє прес-служба банку.

- РЕКЛАМА -
 • Відповідне рішення рада директорів ЄБРР ухвалить 29 листопада 2017 р

  Проект дозволить підтримати стратегію МХП з підвищення енергоефективності та поліпшення екологічного впливу на навколишнє середовище.

  Загальна вартість проекту оцінюється в €27 млн.

  Передбачається, що завод буде використовувати відходи існуючих об’єктів птахівництва в Вінницькій області для виробництва біогазу. Отримане паливо керівництво агрохолдингу намір використовувати в якості альтернативного джерела енергії. В результаті будівництва біогазового заводу очікується скорочення викидів парникових газів в обсязі еквівалентному 85,5 тис. т вуглекислого газу в рік.

  МХП – вертикально інтегрована компанія, що займає до 55% українського ринку курятини. Земельний банк МХП становить близько 370 тис. га.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here