Кременчуцький школяр запропонував спосіб зменшення споживання електроенергії тролейбусами

1650
Тролейбус Богдан (с) uc.od.ua
Тролейбус Богдан (с) uc.od.ua

Учень 9-класу Кременчуцького ліцею No4 Максим Ярошенко запропонував спосіб зменшення споживання електричної енергії тролейбусами.

За розробку уродженець Полтавщини отримав у категорії “Енергозбереження та енергоефективність” диплом ІІ ступеня на 16-ому Всеукраїнському конкурсі молодих вчених та енергетиків “Молодь – енергетиці України”, передає EcoTown

Як зазначає Максим Ярошенко, енергетичну ефективність сучасної системи керування міським транспортом різко погіршує гасіння енергії гальмування на баластних опорах.

“Численні пуско-гальмівні сигнали різної інтенсивності в роботі тролейбусів в обумовлені переважно трафіком міського руху та рельєфом ділянок доріг, – пояснює школяр. – Альтернативною може бути накопичення енергії гальмування у спеціальних конденсаторах – у своїй роботі я обґрунтував перспективи використання накопичувачів конденсаторів у системі міського електротранспорту”.

- РЕКЛАМА -
 • За словами Максим Ярошенко, практичне втілення запропонованого способу економії електроенергії на тролейбусах можливе у наступному році.

  “В умовах переходу сучасної енергетики від традиційних до відновлювальних джерел необхідно розробляти нові засоби та методи перетворення та накопичення енергії, – впевнений 9-класник. – До того ж мені б хотілося зробити науковий внесок у розвиток мого рідного міста Кременчука».

  Цьогоріч участь у 16-ому Всеукраїнському конкурсі молодих вчених та енергетиків “Молодь – енергетиці України” взяли участь майже 130 учнів шкіл, ліцеїв, гімназій та студенти технікумів й коледжів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • Yury Krupsky

   Скажите, а у нас плагиат и нарушение авторских прав теперь поощряется???

   • Оля Панович

    Пруф