«Корум Світло шахтаря» виготовив конвеєр для шахти «Алмазна»

4423

Забійний конвеєр СП251 створив харківський завод «Корум Світло шахтаря» для шахти «Алмазна» «ДТЕК Добропіллявугілля». Устаткування працюватиме в другій південній лаві шахти.

Це – 201-й подібний конвеєр, виготовлений підприємствами Corum Group. Шахта «Алмазна» раніше вже замовляла це обладнання в такій комплектації. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

За словами конструкторів Corum, оснащення конвеєра редукторами БП250 дозволило встановити на пристрій більш потужні двошвидкісні двигуни. За рахунок цього збільшена швидкість транспортування вугілля на 36%.

Ми враховуємо всі побажання наших клієнтів, – розповів директор заводу «Корум Світло шахтаря» Олександр Ковальчук. Саме тому справили конвеєр майже на місяць раніше обумовленого терміну. Обладнання вже частково відвантажено, що дозволило шахтарям почати монтаж нової лави.

- РЕКЛАМА -
  • Конвеєр виготовлений з навісним обладнанням під комбайн РКУ-10 з бесцепной системою подачі. Довжина виробу – 260 м.

    Завод «Корум Світло шахтаря» (Харків) входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з «Корум Дружківський машинобудівний завод» і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання. Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

    Шахта «Алмазна» – вугледобувне підприємство в м Добропілля (Донецька область, Україна). Входить в ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля». Виробнича потужність 750 тисяч тонн в рік. Шахтне поле розкрите 4 вертикальними, 2 похилими стволами, один з яких служить для транспортування вугілля, і 3 вентиляційними шурфами. Максимальна глибина робіт 860 м. Шахта надкатегорійні за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Відпрацьовує пласти потужністю 1,1-2,2 м з кутом падіння 9-11°.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.