Корпорація Toshiba має намір прийняти участь у модернізації Запорізької АЕС

2161
 • На Запорізькій АЕС відбулася робоча зустріч представників японської корпорації Toshiba з керівництвом станції. Корпорація пропонує свої послуги із модернізації обладнання з впровадженням заходів з підвищення потужності.

  Основна мета візиту фахівців Toshiba – зібрати повну інформацію про конструкцію генератора. Вони проведуть вимірювання параметрів обладнання на енергоблоці №4. І потім вихідні матеріали будуть опрацьовуватися для подальших розрахунків і пропозицій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Енергоатому.

  У презентаціях японські фахівці представили попередні пропозиції щодо заміни генератора та економічні розрахунки.

  Для нас сьогодні це перспективне питання. Ми бачимо проблеми, які потрібно вирішувати, наприклад питання зі збудниками, ми будемо його обговорювати. А що стосується генераторів – це опрацювання на довгострокову перспективу, – розповів заступник головного інженера з електротехнічного обладнання і систем контролю та управління ВП ЗАЕС Володимир Руденко.

  Також фахівці Toshiba озвучили, що японська сторона має намір співпрацювати з Україною і в виготовленні та модернізації турбін для ядерно-енергетичних об’єктів.

  Найближчим часом Toshiba планує підписати меморандум з найбільшим в Україні виробником турбінного обладнання – АТ «Турбоатом».