Компанія “ЛНК” інвестує 600 тис євро у спеціальне обладнання для дегазації на полігонах твердих побутових відходів

1483

ТОВ “ЛНК” інвестує у закупівлю сучасного імпортного спеціального обладнання для біогазових електростанцій на полігонах твердих побутових відходів у декількох областях України 600 тис. євро (20 млн гривень).

За кредитною підтримкою лідер з реалізації екологічних проектів по дегазації сміттєзвалищ звернувся до Укргазбанку. Передає EcoTown.com.ua, з посиланням на ukrgasbank.com.

Сьогодні ТОВ “ЛНК” скорочує викиди звалищного газу в атмосферне повітря та виробляє «зелену» електроенергію з метану. Наразі компанія зібрала на полігонах твердих побутових відходів України 56,7 млн м3 звалищного біогазу, на295 тисяч тонн зменшила викиди СО2; виробила 82 млн кВт*год електроенергії; замістила 126 млн м3 природного газу.

  • Купівля спеціального сучасного обладнання дозволить ЛНК встановити нові та покращити роботу вже діючих біогазових електростанцій на звалищному газі.

    Екологічні проекти ТОВ “ЛНК” реалізуються за рахунок власних приватних інвестицій, які надають компанії акціонери з США.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.