Компанія “ДТЕК” виробила 93% електроенергії за рахунок спалювання українського вугілля марки “Г”

2256
ДТЕК Дніпроенерго

В компанії зазначють, що на сьогоднішній день пріоритетом є максимальне використання потужностей ТЕС на марці “Г”.  Так, в червні 2017 року ТЕС “ДТЕК Енерго” виробили 93% електроенергії за рахунок спалювання українського вугілля марки “Г”, що на 16,7% більше, ніж в червні минулого року. Решта 7% була вироблена з імпортного вугілля марки “А”.

“ДТЕК очікує подальшого збільшення виробництва електроенергії на ТЕС за рахунок українського газового вугілля, поступово скорочуючі необхідність в імпорті антрациту. Для цього ми прийняли рішення переводити блоки ТЕС з вугілля марки “А” на марку “Г”. За даним проектом вже розпочато роботи на двох блоках Придніпровської ТЕС, які ми плануємо запустити в роботу в кінці 2017 року”, – зазначає директор з генерації електроенергії “ДТЕК Енерго” Сергій Куріленко.

Для додатковго забезпечення ТЕС вітчизнянним ДТЕК у 2017 році збільшує інвестиції у видобуток на 57%. Це дасть змогу підвищити обсяги виробництва на 9% – до 23 млн тонн. Повідомляє Національний промисловий портал.

Згідно з прогнозом паливної структури на 2017 рік, очікуване споживання ГК ТЕС вугілля газової групи становить 18 млн 244,7 тис. тонн (76,2%), антрацитовой – 5 млн 701,5 тис. тонн (23,8%).

 • Нагадаємо, що у 2016 році ТЕС України спожили 28 млн 833,5 тис. тонн вугілля, в тому числі газової групи – 17 млн ​​697,3 тис. тонн (61,4%), антрацитовой – 11 млн 136,1 тис. тонн (38,6%).

  “ДТЕК Енерго” – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуцію електроенергії в структурі холдингу ДТЕК, створена у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.