Компанія ДТЕК удвічі збільшила інвестиції протягом року на 80%

1568
ДТЕК Дніпроенерго

За вісім місяців 2017 року ДТЭК Енерго інвестувала в розвиток і модернізацію ТЕС та шахт 3,6 млрд грн, що на 80% більше, ніж у аналогічному періоді минулого року

Інвестиції у добувні підприємства ДТЭК Павлоградвугілля та ДТЭК Добропіллявігулля за вісім місяців склали 2,9 млрд грн. На шахтах ДТЭК нарощується добуток газового вугілля, яке протягом найближчих років повністю замінить імпортний антрацит. З початку року введено в експлуатацію 20 очисних забоїв. Всього за 2017 г. планується запуск 33 очисних забоїв. Сумарний добуток з початку року склав 15,2 млн т вугілля марки Г.

Передає Ліга.Бізнес, з посиланням на прес-службу ДТЭК.

Генеруючі підприємства ДТЭК за вказаний період отримали 0,7 млрд грн інвестицій. Це на 79% більше показника за січень-серпень 2016 року. ДТЭК реалізує проекти по переведенню двох блоків Придніпровської ТЕС з антрацита на газове вугілля. Також компанія здійснює реконструкцію блоку №10 Бурштинської ТЕС та блоку №1 Криворізької ТЕС. Дані роботи дозволять продовжити термін експлуатації блоків мінімум на 15 років, підвищити їх ефективність та зменшити викиди в атмосферу до європейських норм.

“ДТЭК визначив для себе українське вугілля марки Г як пріоритетне паливо для виробництва електроенергії, тому ми розробили програму звільнення від антрацитної залежності. Вона складається з трьох ключових кроків: переведення блоків з антрациту на газове вугілля, максимально забезпечение ТЭС вугіллям українського видобутку, модернізація існуючих потужностей ТЕС для їх ефективних і безперебійної роботи, – заявив в.о. генерального директора ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук.

 • Раніше повідомлялося, що за перше півріччя 2017 року. холдинг ДТЭК збільшив видобуток вугіля на 6,6% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.