Компанія ДТЕК удвічі збільшила інвестиції протягом року на 80%

1564
ДТЕК Дніпроенерго

За вісім місяців 2017 року ДТЭК Енерго інвестувала в розвиток і модернізацію ТЕС та шахт 3,6 млрд грн, що на 80% більше, ніж у аналогічному періоді минулого року

Інвестиції у добувні підприємства ДТЭК Павлоградвугілля та ДТЭК Добропіллявігулля за вісім місяців склали 2,9 млрд грн. На шахтах ДТЭК нарощується добуток газового вугілля, яке протягом найближчих років повністю замінить імпортний антрацит. З початку року введено в експлуатацію 20 очисних забоїв. Всього за 2017 г. планується запуск 33 очисних забоїв. Сумарний добуток з початку року склав 15,2 млн т вугілля марки Г.

Передає Ліга.Бізнес, з посиланням на прес-службу ДТЭК.

Генеруючі підприємства ДТЭК за вказаний період отримали 0,7 млрд грн інвестицій. Це на 79% більше показника за січень-серпень 2016 року. ДТЭК реалізує проекти по переведенню двох блоків Придніпровської ТЕС з антрацита на газове вугілля. Також компанія здійснює реконструкцію блоку №10 Бурштинської ТЕС та блоку №1 Криворізької ТЕС. Дані роботи дозволять продовжити термін експлуатації блоків мінімум на 15 років, підвищити їх ефективність та зменшити викиди в атмосферу до європейських норм.

“ДТЭК визначив для себе українське вугілля марки Г як пріоритетне паливо для виробництва електроенергії, тому ми розробили програму звільнення від антрацитної залежності. Вона складається з трьох ключових кроків: переведення блоків з антрациту на газове вугілля, максимально забезпечение ТЭС вугіллям українського видобутку, модернізація існуючих потужностей ТЕС для їх ефективних і безперебійної роботи, – заявив в.о. генерального директора ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук.

- РЕКЛАМА -
  • Раніше повідомлялося, що за перше півріччя 2017 року. холдинг ДТЭК збільшив видобуток вугіля на 6,6% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.