Київські ТЕС почнуть використовувати біогаз після переробки побутових відходів

1345

Частина (фракція) побутових відходів може використовуватися як альтернативне паливо, зокрема, для київських ТЕЦ. Ця технологія переробки побутових відходів успішно застосовується в Японії та країнах Європи.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомила Юлія Грамотна, прес-секретар заступника мера Києва Петра Пантелєєва. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на golos.ua.

За її словами, перероблені побутові органічні відходи без домішок пластика, деревини, скла, металу можуть бути трансформовані в біогаз, з якого отримують електроенергію.

В результаті відсіювання із загальної маси побутового сміття можна витягти біогаз і перевести київські ТЕЦ на це паливо. При цьому на ТЕЦ потрібно буде модернізувати частину обладнання. В результаті органіка буде перероблена в теплову енергію. Зараз, наприклад, на сміттєспалювальному заводі «Енергія» знищують вогнем несортоване сміття. Потім на «Енергії» встановлять систему хімічного очищення біогазу, що зменшить рівень шкідливих речовин в повітрі та наблизить Київ до виконання європейських екологічних стандартів, – сказала вона.

Ю.Грамотна нагадала, що станом на початок 2018 року, теплова енергія, що утворюється в результаті роботи сміттєспалювального заводу, використовується для обігріву близько 200 будинків мікрорайону «Позняки».

- РЕКЛАМА -
 • Раніше заступник мера Києва з питань житлово-комунального господарства Петро Пантелєєв повідомив пресі, що в Києві планують перевести ТЕЦ на органічне паливо.

  Ми згортаємо питання сміттєспалювання як такого і почнемо використання фракцій сміття як альтернативного палива для ТЕЦ. Йдеться про органічну фракцію. У нас була зустріч з представниками японської компанії «Джайка», яка пропонує ряду українських міст брати участь в установці таких ТЕЦ. Ми очікуємо фахівців з Японії для проведення технічних консультацій. Ми впевнені, що японські стандарти чистоти (вентиляційних газів – авт.) найбільш сучасні та екологічні, – сказав він.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here