Китайська компанія виграла тендер на буріння для Укргазвидобування

4662

ПАТ «Укргазвидобування» визначило компанію Xinjiang Beiken Energy Engineering Co (Китай) переможцем по 4 лотах на тендері на послуги буріння зовнішніми підрядниками в Полтавській і Харківській областях.

Про це йдеться в повідомленні УГД про акцепт пропозицій китайської компанії в системі ProZorro. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на OilNews.

За буріння 24 свердловин китайська компанія запропонувала сумарно $ 61,7 млн. Роботи повинні бути виконані в 2017-2019 рр. У тендерній документації Xinjiang Beiken вказала, що має в своєму розпорядженні 30 буровими установками 8 специфікацій. Яка з установок буде залучена для роботи в Україні, по ка не розголошується.

- РЕКЛАМА -
 • В оприлюдненій на ProZorro презентації Xinjiang Beiken зазначено, що компанія заснована в 1995 році, і крім Китаю надавала послуги в Ірані, Іраку, Казахстані Індонезії та ряді інших країн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • olpkol

   То тепер “Газвидобування” це дівчатка в міні спідничках а всю роботу робитимуть хорвати, китайці та бурісма?

   • юра

    Справа в тому, що не вистачає бурових установок. Збільшення власного видобутку зараз іде повним ходом

    • olpkol

     1. В Україні виявляється є виробник бурових світового класу – конструктори сидять в США а тут виробництво. Недавно продали в Кувейт свою бурову – чи то 5 км чи то 7 бурить.
     2. З усього, що я читав “збільшення видобутку” пройшло двома шляхами – минулого року одне з СП на Західній Україні цілий рік не могло отримати продовження ліцензії на видобуток (після майже 20 років роботи) – втрати бюджету в кількасот мільйонів гривень та сотні мільйонів кубів газу та десятки тисяч тон нафти. Зараз наче вони ліцензію отримали і відновили роботу. Це мабуть і дало те “зростання”.
     3. На деяких свердловинах, як писалося, замінили насоси на сучасні – отримали якийсь там неймовірний приріст (в процентах), в абсолютних величинах правда результати не такі вражаючи. Досвід вирішили продовжити на інших свердловинах.
     4. Десь читав що Китай за 2015 рік збільшив видобуток сланцевого газу за рік на 5 млрд кубів…