Китай готовий брати участь в будівництві потужностей з виробництва ядерного палива в Україні

1984

Китай готовий брати участь в будівництві потужностей з виробництва ядерного палива в Україні, повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України за підсумками переговорів в рамках форуму “Один пояс, один шлях” в Пекіні.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфас-Україна.

Китайська сторона висловила зацікавленість у спільній реалізації інвестиційного проекту на базі будується шахти на Новокостянтинівському родовищі уранових руд і готова взяти участь в реалізації проекту будівництва на території України виробничих потужностей по виготовленню тепловиділяючих збірок для задоволення потреб українських АЕС, – йдеться в повідомленні прес-служби .

Як повідомлялося, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик заявляв про інтерес з боку Westinghouse і однією з французьких компаній до будівництва заводу з фабрикації незаперечного палива в Україні.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here