Харківський завод «Корум Світло шахтаря» виготовив три підстанції для шахти ім. героїв Космосу

2936

Харківський завод «Корум Світло шахтаря», що входить в машинобудівну компанію Corum Group, вперше виготовив три трансформаторних підстанції КТПВ-400 для Шахти ім. Героїв Космосу «ДТЕК Павлоградвугілля».

Як повідомили Бізнес-порталу UAprom в прес-службі компанії, обладнання призначене для забезпечення електроживленням очисних і прохідницьких ділянок підприємства, передає Національний промисловий портал.

У Corum також відзначають, що за рахунок вдосконаленій технології виробництва підстанції дозволяють скоротити втрати енергії шахти на 2-5%, а завдяки підбору якісних матеріалів і контролю виготовлення термін служби підстанцій збільшений з 15 до 20 років.

«Корум Світло шахтаря» освоїв випуск підстанції типу КТПВ після захоплення частини заводів на непідконтрольною території України, – сказав директор заводу Олександр Ковальчук. – Техніка відрізняється стійкістю до перевантажень і абсолютною безпекою експлуатації. При цьому ми йдемо назустріч побажанням клієнта і забезпечуємо доступність обладнання для гірників: тендер на поставку підстанцій компанія виграла завдяки кращому пропозицією в перерахунку на ТСО (по співвідношенню ціни і якості).

 • У прес-службі нагадали, що трансформаторні підстанції – це один з видів продукції, освоєних заводом за останні три роки. «Корум Світло шахтаря» також освоїв випуск очисних комбайнів УКД200-500 і КА-200, прохідницького комбайна КПД, нарізної фронтального комплексу КНФ, Буровантажні машини БПР, запчастин для ремонту техніки.

  Основні параметри підстанцій: потужність – 400 кВт, напруга високої напруги – 6 кВ, напруга низької напруги – 1,2/0,69 кВ.

  Підприємство «Корум Світло шахтаря» входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з заводом «Корум Дружківський машинобудівний завод» і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання.

  Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

  Шахта імені Героїв Космосу входить до складу найбільшого вуглевидобувного підприємства України ДТЕК «Павлоградвугілля», знаходиться в Західному Донбасі. Шахта належить до надкатегорійних за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Марка вугілля: Г – газовий і Д – довгополум’яний.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.