Харківський “Корум Світло шахтаря” виготовив скребковий конвеєр для ДТЕК Добропіллявугілля

3516

Завод “Корум Світло шахтаря” (Харків), який входить до складу Corum Group, виготовив забійний скребковий конвеєр для шахти “Піонер” ДТЕК Добропіллявугілля.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Конвеєр СП251, вартість якого не розголошується, випущений спеціально для тонких пластів і, за оцінкою конструкторів Corum, може істотно знизити вартість транспортування тонни вугілля за рахунок оптимальної ціни і легкості в обслуговуванні.

- РЕКЛАМА -
  • Устаткування працюватиме в північній лаві шахти “Піонер”, його довжина – 290 м, що підходить для умов конкретної вугільної вироблення.

    У прес-релізі нагадується, що в 2008 році Corum провів випробування такого устаткування на шахті “Покровська”. Конвеєр дозволяє комбайну добувати в пласті потужністю до одного метра великий відсоток вугільної маси, не захоплюючи породу.

    Таким чином, ця модель поєднує оптимальне співвідношення вартості, якості, надійності і продуктивності, – вважають в компанії.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.