Група Smart Energy збільшила добове виробництво вуглеводнів на 20%

1784
Фото: Smart Energy

Група Smart Energy збільшила добове виробництво вуглеводнів за перше півріччя 2017 року на 20% з 3963 boe (barrels of oil equivalent – барель в нафтовому еквіваленті) на добу на кінець грудня 2016 року до 4769 boe на добу на кінець червня 2017 року

Як повідомляє прес-служба групи, всього ж компанії за 6 місяців поточного року видобули 102,7 млн. Кубометрів газу і 7,7 тис. тонн конденсату, а також виробили 1,8 тис. тонн скрапленого газу марки пропан-бутан автомобільний. За відповідний період 2016 показники становили: газ – 105,9 млн кубометрів, конденсат – 8,5 тис. тонн, скраплений газ – 1,9 тис. тонн (з вуглеводнів власного видобутку). Передає Uaprom.

При цьому в бюджет за перше півріччя поточного року компанії групи перерахували 362 млн грн, в тому числі до державного – 352,9 млн грн, до місцевих – 9,1 млн грн.

«У порівнянні з першим півріччям 2016 року, наші сумарні виробничі показники залишаються приблизно на тому ж рівні. В умовах природного зниження дебіту наявних свердловин, ми здійснюємо підбір ефективних режимів їх роботи, який дозволяє нам утримувати темпи падіння і виходити на планові показники», – зазначив генеральний директор групи компаній Smart Energy Сергій Глазунов.

 • Також гендиректор підкреслив, що говорити про значний приріст можна буде тільки за кошти успішної реалізації нових проектів.

  Він нагадав, що в кінці червня поточного року була введена в експлуатацію нова свердловина, що дозволило наростити середньодобовий видобуток вуглеводнів, і планується початок буріння наступної. Крім того, реалізується ряд проектів з капітального ремонту свердловин.

  «Подальші наші плани з розширення програми буріння залежать від декількох факторів. В першу чергу, це сприятливий інвестиційний клімат і державна політика в сфері оподаткування видобутку, отриманої з нових свердловин. Адже такі проекти є капіталомісткими і мають високі ризики», – підсумував Глазунов.

  Нагадаємо, у 2017 році група компаній Smart Energy планує інвестувати в розвиток понад 500 млн грн. Основні напрямки виробничої програми – відновлення експлуатації свердловин з недійовогу фонду та буріння нових, проведення операцій інтенсифікації та геологорозвідувальних робіт.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.