ГО «Еконовація» встановлюватиме сонячні станції домогосподарствам за 20% їх вартості

4778

 ГО «Еконовація» запустила програму будівництва сонячних станцій за 20% від вартості. Виплати “зеленого тарифу” будуть використовуватися для погашення витрат на будівництво, повідомляється на сайті організації

Суть програми в тому, що учаснику встановлюється сонячна електростанція, за яку він повинен заплатити страховий збір всього 20% всього устаткування і установки. Натомість учасник програми зобов’язується передавати частину електроенергії, не використаною в побуті, в обленерго, вартість якої оплачується за «зеленим тарифом». Саме ці кошти йдуть на погашення вартості сонячної електростанції.

Не кожен громадянин України має можливість вкласти кошти в будівництво сонячної електростанції потужністю від 10 до 30 кВт. У зв’язку з цим, громадська організація “Еконовація” бере на себе основні організаційні та фінансові рішення по будівництву сонячних електростанцій для своїх членів , – йдеться на сайті організації.

Після того, як вся сума встановленої мережевий сонячної електростанції буде погашена, власник даху, на якій буде встановлена ​​сонячна станція, буде продавати надлишок виробленої енергії за «зеленим» тарифом структурі обленерго згідно з договором самостійно.

Від учасників програми потрібна наявність площі даху або навісу для встановлення сонячних батарей (оптимальна площа 60 – 180 м.кв. з розташуванням на південь). Також повинна бути 3-х фазна електромережу і договір (або можливість укладення) на підключення відповідної потужності з РЕЗ (10 -30кВт). Ну, і звичайно, учасник повинен бути членом ГО «Еконовація».

 • На сайті організації представлені підрахунки можливої ​​вигоди і витрат сонячної станції (на прикладі Тернопільської області). Так, за підрахунками в рік станція потужністю 10 кВт-генерує від 10200 до 13 000 кВт-год, в залежності від типу сонячних батарей. При цьому приблизний дохід, за підрахунками, оцінюється в від 53 до 68 тис. Грн на рік.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.