Glencore зацікавився “Турбоатомом”

3013
Турбоатом
Турбоатом

У другий день Всесвітнього економічного форуму в Давосі Президент України Петро Порошенко зустрівся з мажоритарним акціонером найбільшої міжнародної корпорації Glencore Inc Айвон Глазенбергом і власником DCH Group Олександром Ярославським, пишуть Українські новини.

В ході робочої зустрічі обговорювалися питання, що стосуються залучення інвестицій в економіку України.

Айван Глазенберг заявив про інтерес Glencore International AG до відновлення і модернізації української економіки. Зокрема, про те, що корпорація спільно з групою DCH Олександра Ярославського планує брати участь в приватизаційному конкурсі з АТ “Турбоатом”.

 • Окремо було обговорено перспективи розширення масштабів діяльності Glencore Inc з розвитку аграрного сектора як стратегічного для України.
  Як приклад успішного інвестиційного проекту в сільськогосподарському машинобудуванні був названий Харківський тракторний завод, який Олександр Ярославський за сприяння Президента України запустив 6 січня 2017 року і на відродження якого виділив 400 млн.грн.

  Президент України зазначив, що завдяки цьому роботу отримали більше 3000 чол.

  Glencore International AG (абревіатура від Global Energy Commodities and Resources) – швейцарська трейдингова компанія, один з найбільших в світі постачальників сировинних товарів і рідкоземельних матеріалів.
  Представляючи видобувні підприємства і компанії всього світу, Glencore поставляє сільськогосподарську продукцію, метали, мінерали, сиру нафту, продукти нафтопереробки, вугілля.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.