Фото: На Одещині почали будівництво першої черги вітроелектростанції “Овід Вінд 1”

11260

У 2018 році Одеська область України почне використовувати екологічно чисту енергію вітру. Розпочато будівництво першої черги ВЕС “Овід Вінд 1” потужністю 32.4 МВт в Овідіопільскому районі.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Українську вітроенергетичну асоціацію.

Даний проект реалізується турецькою компанією Гюріш Іншаат ве Мюхендіслік А.Ш., підрозділом Guris Holding Co. Inc. Перші три вітротурбіни GE 3.6-131 одиничною потужністю 3.6 МВт, висота башти – 131 м, були встановлені наприкінці липня 2018 року. Введення в експлуатацію ВЕС заплановано на осінь поточного року. Планована потужність другої черги проекту – “Овід Вінд 2” складає 50.4 МВт, наразі триває процес отримання дозволів.

  • 2018 рік демонструє найкращу статистику розвитку вітроенергетичного сектора України за останні чотири роки. За перше півріччя поточного року, за даними НКРЕКП, було підключено до мережі і встановлено “зелений“ тариф на електроенергію, що генерується, новими вітроенергетичними об’єктами загальною потужністю 50.35 МВт, розташованими в Херсонській і Миколаївській областях. На даний час продовжується будівництво нових ВЕС в Запорізькій та Херсонській областях. За перші шість місяців 2018 року вітроенергетична галузь України виробила 568 млн кВт/год електроенергії. Загальна встановлена потужність вітростанцій материкової частини країни складає 515.5 МВт станом на 1 липня 2018 року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.