“Енергоатом” запустить третій енергоблок Рівненської АЕС 17 лютого

1832

Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” планує 17 лютого 2017 року завершити плановий ремонт і запустити в роботу третій енергоблок Рівненської АЕС.

Про це під час засідання Антикризового енергетичного штабу повідомив генеральний інспектор-директор з безпеки Данко Білей, передає УНІАН.

“На сьогоднішній день два блоки знаходяться в планових ремонтах. 17 лютого ми будемо готові включати в систему Рівненський третій енергоблок “, – сказав Білей.

Він додав, що зараз “Енергоатом” виробляє 57% всієї електроенергії в Україні.

- РЕКЛАМА -
 • Раніше ми повідомляли що: На енергоблоці №3 РАЕС проводиться впровадження комплексної системи діагностики обладнання реакторної установки

  Станом на 13 лютого в роботі перебувають 13 з 15 енергоблоків атомних електростанцій України. На енергоблоці №2 Южно-Української АЕС – 81 доба середнього планового ремонту. На енергоблоці №3 Рівненської АЕС – 111 доба капітального планового ремонту.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here