“Енергоатом” спільно з “Турбоатом” та “Westinghouse Electric Sweden AB” модернізують українські АЕС

4477

Державна енергетична компанія «Енергоатом» спільно з  ПАТ «Турбоатом» та компанією WestinghouseElectric Sweden AB започатковують п’ятирічний проект підвищення ефективності та виробничої потужності діючих енергоблоків українських атомних станцій.

Проектні документи підписані сьогодні в Харкові у присутності Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Глава Уряду знаходиться в регіоні з робочою поїздкою. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Урядовий портал.

Підписано, зокрема, Програму участі між ДП НАЕК «Енергоатом» та ПАТ «Турбоатом» щодо постачання обладнання для АЕС України на 5-ти річний період 2018-2022 рр. на суму близько 100 млн дол., Договір між ПАТ «Донбасенерго» та ПАТ «Турбоатом» щодо постачання турбіни К-330-23,5, потужністю 330 МВт для реконструкції блоку 6А Слов’янської ТЕС на суму 317 млн грн, а також Меморандум про взаєморозуміння міжWestinghouse Electric Sweden AB та ПАТ «Турбоатом» про підвищення ефективності роботи обладнання і підвищення потужності діючих енергоблоків АЕС України, обладнаних російськими турбінами та генераторами, на суму 100 млн дол. Реалізація цих документів дозволить створити  понад 15 тис. нових робочих місць.

- РЕКЛАМА -
 • Коментуючи підписання документів, Глава Уряду відзначив:

  Щойно ми підписали 5,5 млрд грн. Це означає, що найближчі роки підприємства будуть завантажені роботою, близько 15 тис. людей будуть отримувати заробітну плату, а в цьому циклі будуть задіяні понад 10 підприємств України.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here