Дві Українські теплоелектростанції відновлюють свою роботу

1847
Фото: ДТЕК

З метою проходження літнього піку споживання електроенергії, керівництво ДТЕК прийняло рішення вілновити роботу Придніпровської та Криворізької теплоелектростанцій, що розташовані у Дніпропетровській області України.

Як повідомляє прес-служба холдингу, у понеділок 17 липня: “Енергоблоки №9 потужністю 150 МВТ Придніпровської ТЕС та №5 потужністю 300 МВТ Криворізької ТЕС, працюють в енергосистемі України та компенсують енергоблоки атомних станцій, що стали на ремонт”. Таким чином керівництво Укренерго планує сбалансувати потреби індустрільного регіону України в електроенергії. Передає Національний промисловий портал.

Антрацитові станції почали працювати з метою проходження річного піку споживання електроенергії, після тривалого простою, пов’язаного з проблемою постачання антрацитових марок вугілля з українських підприємств, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Для накопичення запасу і покриття дефіциту антрациту на складах протягом травня 2017 року компанією ДТЕК було отримано першу партію палива з ПАР – 75 тис. тонн вугілля, поставки якого тривають і зараз. У холдингу відзначають, що на даний момент склади обох станцій накопичили понад 200 тис. тонн антрациту.

“Цього запасу вистачить на півтора місяці роботи обох станцій мінімальним складом – по одному енергоблоку”, – прокоментували ситуацію в енергохолдингу.

- РЕКЛАМА -
  • Нагадаємо, що на даний момент, частка ТЕС, що працюють на антрацитових марках вугілля становить близько половини всіх електрогенеруючих потужностей ТЕС України.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.