Дві Українські теплоелектростанції відновлюють свою роботу

1970
Фото: ДТЕК

З метою проходження літнього піку споживання електроенергії, керівництво ДТЕК прийняло рішення вілновити роботу Придніпровської та Криворізької теплоелектростанцій, що розташовані у Дніпропетровській області України.

Як повідомляє прес-служба холдингу, у понеділок 17 липня: “Енергоблоки №9 потужністю 150 МВТ Придніпровської ТЕС та №5 потужністю 300 МВТ Криворізької ТЕС, працюють в енергосистемі України та компенсують енергоблоки атомних станцій, що стали на ремонт”. Таким чином керівництво Укренерго планує сбалансувати потреби індустрільного регіону України в електроенергії. Передає Національний промисловий портал.

Антрацитові станції почали працювати з метою проходження річного піку споживання електроенергії, після тривалого простою, пов’язаного з проблемою постачання антрацитових марок вугілля з українських підприємств, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Для накопичення запасу і покриття дефіциту антрациту на складах протягом травня 2017 року компанією ДТЕК було отримано першу партію палива з ПАР – 75 тис. тонн вугілля, поставки якого тривають і зараз. У холдингу відзначають, що на даний момент склади обох станцій накопичили понад 200 тис. тонн антрациту.

“Цього запасу вистачить на півтора місяці роботи обох станцій мінімальним складом – по одному енергоблоку”, – прокоментували ситуацію в енергохолдингу.

 • Нагадаємо, що на даний момент, частка ТЕС, що працюють на антрацитових марках вугілля становить близько половини всіх електрогенеруючих потужностей ТЕС України.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.