ДТЕК вирішив відмовитися від антрацитового вугілля

1619
ДТЕК Дніпроенерго

Енергохолдинг ДТЕК планує відмовитися від споживання дефіцитного антрациту і перевести свої ТЕС на вугілля марки Г (газове вугілля).

Про це в інтерв’ю ЕП повідомив гендиректор ДТЕК Максим Тимченко. Передає “Новий Час“.

Він зазначив, що під час останньої зустрічі з власником ДТЕК Ринатом Ахметовим обговорювалося питання збільшення видобутку газового вугілля.

Останній контакт був вчора (20 квітня) за результатами поїздки в Добропіллявугілля. Я був там два дні. Ми зараз розбудовуємо всю ідеологію бізнесу на збільшення видобутку марки Г щоб замінити антрациту втрачені на Донбасі, – сказав Тимченко.

Відповідно, я ділився враженнями про те, яка ситуація в Добропіллі, як ми можемо збільшити видобуток, скільки потрібно інвестувати і так далі. У ситуації глибокого дефіциту вугілля потрібно приймати реальні дії, приймати швидкі рішення, щоб підготуватися до зими, – заявив Тимченко .

- РЕКЛАМА -
 • За його словами, ціна цього питання тільки по Добропіллю в цьому році – більше 1 млрд гривень.

  ДТЕК переходить на марку Г. У нас на наступному тижні починається проект з перекладу двох блоків по 150 МВт на Придніпровській ТЕС. Це вже готовий проект і до опалювального сезону ми переведемо два цих блоку, – заявив гендиректор компанії.

  До наступного опалювального сезону ми переведемо всю Придніпровську станцію на марку Г. Криворізьку ТЕС зараз вважають – я думаю, вже цього літа ми приймемо рішення про те, скільки це буде коштувати. Директор станції пропонує перевести половину станції на марку Г, а половину залишити на антрациті, – підсумував Тимченко.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  3 КОМЕНТАРІ

  1. Дай Бог нашому теляті вовка з’їсти. Важка це справа, адже тарифи й так високі, всі інвестиції природньо виллються в їх зростання, а наші люди терпіти, бо війна, не хочуть…

  2. Якби союз так слоупочив як наші,то ми б усі на хорхах поршах і фольцвагенах їздили. Але низи як видно можуть і без влади проводити назрілі зміни. І влада не зможе цьому довго противитися,бо підсмажаться. В них і так крихке становище, бідність плюс відсутність змін в судовій гілці влади,злив справи небесної сотні, корупція, це вибуховий коктейль.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here