ДТЕК Нафтогаз за перше півріччя 2017 року збільшив видобуток газу на 7,5%

1816

За перше півріччя 2017 року ДТЕК Нафтогаз видобув 835 млн куб. м природного газу та понад 28 тис. т конденсату, що на 7,5% та 5,3% більше показників аналогічного періоду минулого року відповідно.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Суттєвим фактором зростання видобутку стала реконструкція та модернізація наземної інфраструктури, яка дозволила покращити безперервну та безпечну роботу установок підготовки газу та забезпечити його якість на рівні європейських стандартів. Зростанню видобутку продовжує сприяти інтенсифікація дебітів експлуатаційних свердловин, яка досягається завдяки системному дослідженню продуктивних пластів та моделюванню процесів розробки покладів газу.

 • До кінця серпня поточного року ДТЕК Нафтогаз планує завершити буріння свердловини №34 глибиною понад 5,6 тис. м на Семиренківському газоконденсатному родовищі. Крім того, у 2017 році компанія почне буріння однієї експлуатаційної та двох пошуково-розвідувальних свердловин з метою відкриття та освоєння нових перспективних об’єктів на глибинах понад 6 тис. м.

  «Наша компанія продовжує демонструвати високі виробничі результати, і ми плануємо збільшити обсяги буріння нових свердловин вже в найближчі місяці. Разом з тим загальна динаміка зростання знизилася внаслідок погіршення ринкової кон’юнктури та регуляторного середовища у минулі періоди. Для інтенсивного розвитку українського газовидобування вкрай необхідні рішучі дії держорганів зі створення сприятливого інвестиційного та регуляторного середовища», – підкреслив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.