“ДТЕК Нафтогаз” планує бурити 3-4 нові свердловини на рік

3118

“ДТЕК Нафтогаз” в найближчий перспективі планує щорічно вводити в експлуатацію на своїх об’єктах 3-4 нові свердловин шляхом роботи 2-3 бурових верстатів

Про це повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” директор з розвідки і перспективного розвитку “ДТЕК Нафтогаз” Іван Гафич.

В середньому у нас будуть бурити 2-3 бурових верстати. Це 3-4 свердловини в рік, які будуть вводитися в експлуатацію”, – сказав він.

“ДТЕК Нафтогаз” 25 вересня почало буріння свердловини №25 Семиренківському газоконденсатного родовища глибиною 5714 м. Слідом за тендером на буріння чотирьох свердловин на Семиренківському газоконденсатному родовищі, переможцем якого стало ПО “Белоруснефть” і в якому взяло участь 14 компаній, планується провести інші тендери на буріння.

Директор уточнив, що крім чотирьох експлуатаційних свердловин на Семиренківському родовищі також планується пробурити ще дві пошукові свердловини глибиною 7 тис. метрів. Компанія очікує від кожної нової свердловини до 50-100 млн куб. м газу в рік.

 • “ДТЕК Нафтогаз” – операційна компанія, що відповідає за нафтогазове напрямок в структурі ДТЕК. У портфель активів “ДТЕК Нафтогаз” входять ПрАТ “Нафтогазвидобування” і ТОВ “Нефтегазразработка”, провідні розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях. Обсяг видобутку природного газу за підсумками 2016 року склав 1,6 млрд куб. м, газового конденсату – 56,1 тис. тонн.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.