ДТЕК Нафтогаз і «Білоруснефть» уклали угоду на буріння свердловин Семиренківському родовища

2730

Белоруснефть виграла тендер на буріння свердловин для ДТЕК.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДТЕК Нафтогаз.

Під час Українсько-Білоруського економічного форуму відбулося офіційне підписання угоди між ДТЕК Нафтогаз та РУП «Виробниче об’єднання «Білоруснефть» на буріння свердловин №№ 25, 61, 72, 75 Семиренківського газоконденсатного родовища з використанням бурової установки та персоналу білоруської компанії. Процес підписання угоди був приурочений до Українсько-Білоруського економічного форуму у рамках офіційного візиту Президента Білорусі Олександра Лукашенка в Україну.

Вибір партнера для проведення робіт по бурінню свердловин компанією ДТЕК Нафтогаз проводився за відкритою тендерною процедурою. Умови співпраці розроблялися у відповідності до міжнародних стандартів, за якими працюють провідні бурові компанії світу, та базуються на практиці IADC (International Association of Drilling Contractors): самостійне управління замовником буровими сервісами за принципами IDS (Integrated Drilling Services) та дотримання міжнародних вимог до договірної документації.

 • Нові свердловини Семиренківського ГКР планується пробурити у 2017-2019 рр. Кожна з них буде похило-спрямованою, глибиною близько 6 тис. метрів. Буріння першої свердловини почнеться вже у вересні поточного року.

  Бурове обладнання «Білоруснефть» повністю відповідає нашим вимогам, а персонал має необхідну експертизу у подібних проектах. Для нас надзвичайно важливо забезпечити буріння свердловин у заплановані строки, із дотриманням високих стандартів якості, промислової та екологічної безпеки. Впевнений, що разом з білоруськими партнерами ми зможемо зробити черговий внесок у розвиток газовидобування, від якого залежить економічна та енергетична стабільність України, – зазначив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

  Наша компанія має значний досвід надання нафтосервісних послуг в Україні та прагне постійно нарощувати їх обсяг та спектр. Завдяки географічній близькості Україна є одним з ключових ринків для компанії. «Білоруснефть» зацікавлена у встановленні взаємовигідної партнерської співпраці з одним з найбільших учасників нафтогазового ринку України – ДТЕК Нафтогаз. Ми з великою відповідальністю підходимо до такого складного та знакового проекту як буріння газоконденсатних та газових свердловин на території України та висловлюємо впевненість, що очікування замовника робіт будуть підкріплені якістю послуг, що ми надаємо, – прокоментував генеральний директор ВО «Білоруснефть» Олександр Ляхов.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.