ДТЕК інвестує 117 млн грн на екологічну модернізацію Придніпровської ТЕС

1840
Фото: ДТЕК

ДТЕК Придніпровська ТЕС продовжує послідовну екологічну модернізацію. Зараз енергетики реалізують черговий етап будівництва електрофільтрів для енергоблоку №10, який проходить технічне переоснащення на спалювання вугілля марки Г.

Після введення нового газоочисного устаткування в експлуатацію, обсяг викидів твердих частинок прийде у відповідність з європейськими нормами, і не буде перевищувати 100 мг на 1 м3 димових газів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на gorod.dp.ua.

Зараз монтажники демонтують старе газоочисне обладнання енергоблоку і готують майданчик для будівництва нових електрофільтрів. Уже в цьому році тут почне діяти новий агрегат, основне завдання якого – очищення димових газів від твердих частинок.

Компанія ДТЕК усвідомлює свою відповідальність перед суспільством і системно модернізує підприємства теплової генерації. Так, установка сучасного газоочисного устаткування на ДТЕК Придніпровської ТЕС почалася ще у 2012 році. Тоді перший сучасний електрофільтр ми побудували на енергоблоці №9. У 2013 році сучасне газоочисне обладнання отримав енергоблок №11. Застаріле та неефективне обладнання замінено на сучасні електрофільтри європейського зразка. За минулі роки, в будівництво і технічне переоснащення електрофільтрів станції ДТЕК інвестував близько 130 мільйонів гривень. У цьому році нову систему очищення димових газів отримає третій з п’яти діючих енергоблоків ДТЕК Придніпровської ТЕС, – зазначив директор ДТЕК Придніпровської ТЕС Сергій Дегтяренко.


  • Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.