ДТЕК Енерго збільшило видобуток вугілля газових груп на 8,8%

1628

“ДТЕК Енерго” в січні-листопаді 2017 року збільшили виробництво вугілля марки “Г” на 8,8% (на 1,7 млн тонн) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 20,9 млн тонн.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За її даними, в листопаді-2017 видобуток вугілля газової групи зросла на 5,2% в порівнянні з листопадом минулого року – до 2,1 млн тонн, а в порівнянні з жовтнем-2017 – на 11,3%.

У прес-службі ДТЕК Енерго зазначають, що за 10 місяців 2017 року компанія інвестувала в розвиток “Павлоградвугілля” і “Добропіллявугілля” 3,2 млрд грн, що на 1 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Зокрема, на придбання та капітальний ремонт очисного обладнання направлено 1,6 млрд грн, капітальні гірничі виробки – 0,781 млрд грн, підземну транспортний ланцюжок – 0,342 млрд грн, вентиляцію та дегазацію – 0,097 млрд грн.

Ми стрімко збільшуємо інвестиції у видобуток пріоритетного для країни вугілля марки”Г”. Запускаючи нові лави, набуваючи високопродуктивне обладнання та модернізуючи існуючу техніку, компанія розвиває вуглевидобуток в Україні. Завдяки цьому ряд наших шахт вже перевиконує річний план видобутку, що дозволяє поступово знижувати необхідність в імпорті, – зазначив директор з видобутку вугілля” ДТЕК Енерго “Михайло Барабаш.

 • “ДТЕК Енерго” – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуцію електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.