ДТЕК Енерго за 10 місяців 2017 року збільшила закупівлю вугілля марки “Г” у держшахт Львівсько-Волинського басейну на 9,8%

1535
ДТЕК Дніпроенерго

“ДТЕК Енерго” за 10 місяців 2017 року збільшила закупівлю вугілля марки “Г” у держшахт Львівсько-Волинського басейну (ЛВБ) на 9,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 595 тис. тонн.

У жовтні-2017 постачання вугілля з шахт ЛВБ на станції “ДТЕК” виросли на 42% в порівнянні з жовтнем минулого року – до 74 тис. тонн. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Збільшення закупівлі викликано зростанням навантаження на ТЕС, які працюють на українському вугіллі марки “Г”. Крім того, з осені 2017 року додатковий попит на вугілля газової групи виник через переведення антрацитових блоків ТЕС. Завдяки переведенню з антрациту на газове вугілля тільки двох блоків Придніпровської станції потреба у вугіллі газової марки виросла на 80 тис. тонн щомісяця.

У компанії відзначають, що ДТЕК максимально забезпечує свої ТЕС українським вугіллям, щоб забезпечувати стабільне виробництво електроенергії з мінімальним використанням імпортного ресурсу. У той же час в поточному опалювальному періоді компанія знову зіткнулася з сезонним дефіцитом марки “Г”, зокрема, вирішуючи цю проблему імпортним постачанням з США. У минулому році недолік закривався польським ресурсом, але в цьому році Польща сама відчуває гострий дефіцит вугілля.

Робота ТЕС ДТЕК на українському вугіллі – залишається нашим стратегічним пріоритетом. Ми всіляко підтримуємо і вітаємо зростання видобутку на українських шахтах, незалежно від форм власності. У цьому сенсі шахтарі ЛВБ продовжують нас радувати, збільшуючи відвантаження на наші ТЕС. Ми продовжуємо купувати все вугілля у державних шахт Львівсько-Волинського басейну, який вони готові відвантажити на наші ТЕС, – зазначив комерційний директор “ДТЕК Енерго” Віталій Бутенко.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.