ДП «Південнодонбаська №1» запустила нову лаву із запасами в 500 тис. тонн вугілля

1452

На державному підприємстві «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» (Вугледар, Донецька обл.) введена в дію лава із запасами вугілля в близько 500 тис. тонн, що дасть змогу шахті добувати 800 тонн вугілля на добу, повідомляє глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Передає Зроблено в Україні.

“На ДП “Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» ввели в дію нову лаву – 26 західну пласта С13. Її довжина – 250 м, потужність пласта – 0,72 м. Запас вугілля – приблизно 500 тис. тонн”, – написав Жебрівський в своїй сторінці в Фейсбук.

За його словами, гірничими роботами шахту підготували в травні 2017 року. Обладнання перемонтували з відпрацьованої 10 західної лави пласта С18. Вартість робіт 39,2 млн грн, з яких 30 млн грн – кредитні кошти, виділені Міністерством енергетики та вугільної промисловості України.

“Я побував на п’яти шахтах Донецької і хочу сказати, що за умовами роботи Південнодонбаська – найкраща. У цьому чимала заслуга її гендиректора Володимира Коломійця… З відкриттям нової лави щодоби в шахті можна буде видобувати 800 тонн вугілля. Він вкрай необхідний Україні. І люди будуть мати роботу, а значить – мати зарплату, а значить – буде життя у Вугледарі”, – додав П.Жебрівський.

Шахта «Південнодонбаська № 1», державне вугледобувне підприємство (м. Вугледар, Донецька обл.). Шахта введена в експлуатацію в 1973 році. Кількість робочих місць – понад 3,5 тис.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.