До кінця травня Україна отримає перший комплект обладнання для Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива

2003

Перший комплект обладнання для Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) виробництва Holtec International (США) прибуде в Україну до кінця травня 2018 року.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Інтерфакс-Україна.

За словами глави Holtec Ukraine Сергія Тараканова, мова йде про перезагрузочном кластері. Паралельно “Енергоатом” в повному обсязі виконує всі модифікації на ядерних установках. Вже завершені всі тендерні процедури і законтрактований основний обсяг обладнання, необхідного для модернізації трьох атомних електростанцій – Хмельницької, Рівненської та Южно-Української.

  • Згідно з узгодженим з усіма інстанціями графіку будівництва, установка перших контейнерів відбудеться 31 березня 2020 року.

    Як повідомлялося, у січні 2015 року “Енергоатом” підписав з Holtec International договір на розробку та впровадження модифікації технологій поводження з ВЯП вартістю майже $300 млн.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.