Cadogan збільшила видобуток нафти в Україні на 6%

1954
Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

Cadogan Petroleum plc, британська нафтогазова компанія з активами в Україні, в 2016 році збільшила чистий виробництво вуглеводнів на 6% в порівнянні з 2015 роком – до 116 барелів нафтового еквівалента на добу.

Про це йдеться в біржовому повідомленні компанії у вівторок, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з ним, одночасно компанії вдалося на 10% скоротити питомі викиди вуглекислого газу.

 • Крім того Cadogan очікує поліпшення показників у 2017 році за рахунок зменшення з 1 січня ставки рентної плати для нафтових свердловин з 45% до 29% і очікуваного в першому кварталі додаткового виробництва нафти після відновлення виробництва на двох старих розконсервувала свердловинах на Монастирецький родовищі.

  Компанія також повідомила, що її “дочка” уклала договори купівлі-продажу і акціонерну угоду з власниками італійської Exploenergy Srl на покупку 90% її акцій. Cadogan уточнює, що ця італійська компанія подала заявки на дві ліцензії на розвідку вуглеводнів в долині річки з перспективними ресурсами, які оцінюються в більш ніж 60 млрд куб. футів. Exploenergy також подав заявку на отримання третьої ліцензії, однак вона не є частиною цієї угоди і буде повернута продавцям, уточнюється в релізі.

  Згідно з ним, після отримання кожної ліцензії продавці отримають одноразову виплату умовно відповідну вкладеним витрат з поправкою на борг, дебіторську і кредиторську заборгованість.

  “Ця угода дає Cadogan можливість застосовувати за межами України нашу успішну бізнес-модель бути ефективним оператором родовища з обмеженими запасами”, – наводиться в релізі коментар гендиректора компанії Гвідо Мікелотті (Guido Michelotti).

  У ньому наголошується, що ця угода є першим кроком в стратегії Cadogan з перезавантаження і географічної диверсифікації портфеля ліцензій.

  Передбачається, що акції Exploenergy будуть передані Cadogan як тільки угода буде зареєстрована в торговій палаті Мілана, і це станеться в найближчі кілька тижнів.

  Як повідомлялося, Cadogan займається розробкою родовищ у Східній та Західній Україні. Їй належить 15% інтересу в розробці Дебеславецького і Черемхівского родовищ (ще 50,01% у Eni Ukraine LLC і 34,99% – у “Надра України”) і 99,2% – Дебеславецького родовища.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.