Британська компанія ввела в експлуатацію газову свердловину на Полтавщині

4115
Фото для іллюстрації
 • Британська компанія Regal Petroleum, яка володіє газовидобувними активами в Полтавській і Харківській областях, а також входить до групи Smart Energy, успішно завершила капітальний ремонт свердловини №12 на Свиридівському родовищі в Полтавській області та ввела її в експлуатацію.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Smart Energy.

  Про це повідомляється в офіційному прес-релізі компанії для Лондонської фондової біржі.

  В результаті первинного тестування свердловини отримано дебіт в обсязі 125 000 м3/доба газу і 40 тонн/доба конденсату.

  Під час робіт з капітального ремонту була здійснена перфорація двох інтервалів Візейського горизонту на глибині понад 5 тисяч метрів. Наразі свердловина підключається до замірно-сепараційної установки. Після цього будуть проведені додаткові тестові дослідження з метою визначення оптимальних робочих параметрів свердловини.

  Свердловина №12 розташована в межах Свиридівського родовища і належить ПАТ «Укрнафта». В листопаді 2017 року Regal Petroleum підписала договір оренди з компанією-власником даного об’єкта з метою проведення капітального ремонту і його подальшої експлуатації.

  Regal Petroleum plc є публічною британською компанією, акції якої котируються на Лондонській біржі AIM. В Україні здійснює свою діяльність через Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» в Полтавській області та ТОВ «Пром-Енерго Продукт» в Харківській області, які володіють спеціальними дозволами на видобуток вуглеводнів. Всі компанії входять до складу групи Smart Energy.