Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод перейшов на вітчизняне екопаливо

2934

Один з найбільших в Україні виробників ліків – Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод (БХФЗ) – перейшов на українське екологічне паливо та впровадив систему енергетичного менеджменту, завдяки чому скоротив використання природного газу на 40%.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Новий час.

“Восени 2017 року на заводі розпочала роботу нова котельня на палетах з деревини. Встановлення цих котлів забезпечує роботу підприємства без використання природного газу до температури -5°С.

- РЕКЛАМА -
  • Лише з початку нинішнього опалювального сезону це дозволило зекономити близько 700 тис. грн. Минулого, 2016 року, економія від впроваджених заходів склала 966 тис. грн. Програма з енергозбереження у 2018 році складає 850 тис. грн.

    Загалом, з 2014 року підприємство щорічно економить близько 800 тис. м куб. газу.

    Разом з тим, для отримання дозволу на використання твердопаливних котлів підприємству довелося витратити 3 роки.

    БХФЗ (Київ) – один з провідних фармацевтичних виробників України зі штатом в більш як 850 працівників. Підприємство є великим платником податків – у 2016 році було сплачено понад 120 млн грн податків та зборів, за перше півріччя 2017 року – близько 68,5 млн грн.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.