Білоруська компанія вперше доставить в Україну дизельне паливо по річці Дніпро

5163

У травні до Києва буде здійснена перша доставка по воді дизельного палива виробництва Мозирського нафтопереробного заводу.

Йдеться про двох нафтоналивних судах вантажопідйомністю 750 тонн кожне, які прибудуть до Києва по Дніпру з Білорусі, повідомляє кореспондент ЦТС.

Про це на конференції “Вантажні перевезення по річці Дніпро. Вантажопотоки, інфраструктура, інвестиції” заявив представник “Білоруського морського пароплавства” Сергій Зубко.

У рамках державної інноваційної програми в минулому році був створений і вже проходить суднові випробування нафтотранспортний комплекс. І вже зараз ведеться активна розробка схеми доставки водним транспортом дизельного палива виробництва Мозирського НПЗ на адресу українських споживачів. Поставки планується почати вже в травні цього року, і вони повинні будуть здійснюватися не разово, а на постійній основі, – зазначив він, уточнивши, що портом вивантаження стане Київ.

  • Зубко поінформував, що спочатку поставки плануються двічі на місяць з перспективою виходу на 3-3,5 рейси на місяць.

    Раніше в інтерв’ю ЦТС голова правління ПАТ “Кіевпорт” Сергій Бойко заявляв, що річпорт намір перевалювати нафтопродукти з Білорусі та розвивати контейнерні перевезення.

    Ми плануємо залучити вантажі з Білорусії, перш за все, добрива та нафтопродукти, – говорив він в листопаді минулого року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.