АЗМОЛ зі спорідненою приватною компанією намір побудувати паливний термінал

2261

Компанія «Регіон-Оіл» і завод з виробництва мастильних матеріалів АЗМОЛ планують створити в Бердянську (Запорізька обл.) паливний термінал, повідомляє oilnews.com.ua

За словами представника «Регіон-Оіл» Едуарда Ткачова, на даний момент компанія орендує у АЗМОЛ частину складів, під зберігання одержуваного з-за кордону дизельного палива.

Оренда частини резервуарного парку заводу АЗМОЛ дозволила нашій компанії зробити новий крок в розвитку бізнесу. Це вже на даний момент дозволяє нам одночасно зберігати до 8 тисяч куб. метрів палива, – заявив він.

У той же час Ткачов зазначив, що «Регіон-Ойл» і АЗМОЛ планують подальший розвиток цього напрямку бізнесу, використовуючи для поставок імпортного палива не тільки автомобільний і залізничний транспорт, а й морський шлях, для чого, власне, і буде створюватися термінал.

Керівництво нашої компанії і Бердянського морського торгового порту вже провели попередні консультації з можливості прийому танкерів і перевалці через порт такого виду вантажів, – повідомив він, додавши, що зацікавленість в подібній співпраці є у обох сторін.

 • Відзначимо, що «Регіон-Оіл» займається поставками не тільки дизпалива, а й бере активну участь у тендерах на поставку масел і змащувальних матеріалів. При цьому компанія побічно связна з Торговим домом «Агрінол». Так, згідно з реєстром юридичних осіб, «Регіон-Оіл» належить Дмитру Росіхіну і Івану Булигін, який раніше очолював один із структурних підрозділів «Агрінол». Крім того, в якості контактного телефону «Регіон-Ойл» в реєстрі вказано номер, який опублікований на інформаційних сайтах як контактний номер ТОВ ТД «Агрінол».

  За інформацією ЗМІ, інтереси «Агрінол» лобіюють народні депутати Олександр Пономарьов та Сергій Валентіра (входять, відповідно, у фракції «Воля Народу” і БПП). Відзначимо, що співвласниками «Агрінол» є племінники нардепа Пономарьова – Юрій та Руслан Пономарьови, а також його помічник Ігор Видобуток.

  Також відзначимо, що АЗМОЛ і сам знаходяться під контролем «Агрінол». За даними видання «Деловая столица», в серпні 2016 р Фонд державного майна України продав завод за 101,5 млн грн. дніпропетровської компанії «Ультра ойл». Видання зазначає, що до складу засновників «Агрінол» входить запорізька КУА «Славутич-інвест», яка володіє контрольною часткою в ТОВ «Ультра ойл».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.