Азербайджан запропонував Україні прийняти участь у проекті “Південний газовий коридор”

4762
 • Президент України Петро Порошенко і президент Азербайджану Ільхам Алієв на зустрічі в Туреччини обговорили питання поглиблення співробітництва в енергетичній сфері та констатували активізацію діалогу на всіх рівнях.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Президент Азербайджану запросив Україну до участі в проекті “Південний газовий коридор”, – повідомила прес-служба глави Української держави за підсумками зустрічі.

  У контексті підготовки до проведення в Києві чергового засідання спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва відзначено істотне зростання обсягів торгівлі між двома країнами за підсумками 2017 року.

  І.Алієв подякував президенту України за створення сприятливих умов для відкриття Торгового дому Азербайджану в Києві.

  Сторони також висловили готовність до подальшого розширення взаємовигідних відносин в тристоронньому форматі Україна-Азербайджан-Туреччина.

  Глави держав відзначили обопільну незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності обох країн. П.Порошенко та І.Алієв обмінялися думками щодо підготовки шостого засідання Ради президентів України та Азербайджану в рамках планованого офіційного візиту президента Азербайджану в Україну.