Американська Solar Turbines модернізує Яблунівське ВПГ

3281

ПАТ «Укргазвидобування» і американська компанія Solar Turbines (входить в Caterpillar Inc.) уклали контракт з реконструкції Яблуновського відділення переробки газу та затвердили підписання угоди про стратегічне партнерство. Про це повідомляє прес-служба держкомпанії.

Відзначається, що угода передбачає індивідуальні умови з постачання обладнання, запасних частин, матеріалів і послуг для ремонтів і технічного обслуговування газоперекачувальних агрегатів виробництва компанії Solar Turbines, які використовуються ПАТ.

Крім цього, досягнуто домовленості про підвищення кваліфікації фахівців виробничих підрозділів української компанії у співпраці з Solar Turbines.

 • Реконструкція Яблуновського ОЗУ передбачає будівництво дотискній компресорної станції (ДКС) з двома турбокомпресорних агрегатами Solar Centaur 40 – робочим і резервним. «Це обладнання допоможе знизити добичі тиск свердловин Яблунівського, Скоробагатьковского і КОМИШНЯНСЬКЕ родовищ, а також забезпечити відповідний тиск на вході в ОПГ і на виході з нього. Реконструкція дозволить додатково перекачувати до 200 тис. Кубометрів газу на добу », – йдеться в повідомленні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.