Американська приватна корпорація побудує у Запорізькій області вітряну станцію за $560 млн

2621
ВЕС вітрова електростанція
Фото з вільних джерел

Корпорація приватних закордонних інвестицій (Overseas Private Investment Corporation, OPIC) – агентство при уряді США надасть EuroCape кредит на $ 150 млн і страховку на $ 320 млн для будівництва великої ВЕС в Україні.

Фінансова установа уряду США розглядає питання будівництва компанією EuroCape великої вітряної електростанції (ВЕС) в Запорізькій області. рада директорів планує розглянути цей проект у грудні цього року, зазначено на сайті OPIC. Загальна вартість проекту становить EUR 466 млн ($ 560 млн). Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UA.news.

Відповідно до проектної документації, Apollo Global Management LLC для його реалізації виділить мезонінний кредит на EUR 200 млн. Крім того, компанія LongWing Energy S.C.A. інвестує в проект до EUR 84 млн (ця цифра може включати до EUR 34 млн інвестицій від General Electric Company).

Зі свого боку OPIC зможе виділити кредит EuroCape на суму до $ 150 млн. Крім того американська фінустанова застрахує кредит на суму до $ 225 для Apollo, а також відсотки по цьому кредиту на суму до $ 50 млн. Згідно з повідомленням, в рамках проекту страховку інвестицій LongWing в обсязі до $ 81 млн забезпечать Liberty MutualInsurance Europe Ltd і Indian Harbor Insurance Company (XL Catlin). У свою чергу OPIC перестрахує ризик цих компаній на суму до $ 45 млн.

 • Згідно з проектом, передбачається установка 62 вітроустановок, яку надасть General Electric, вона ж забезпечить їх подальше обслуговування. Встановлена потужність першої черги ВЕС – 225МВт, в подальшому вона може бути розширена до 500 МВт. Однією з ризикових сторін проекту OPIC вказує важливість локації для багатьох видів птахів і кажанів, а також деякі прогалини у вивченні цього аспекту впливу майбутньої ВЕС на навколишнє середовище.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.