З початку року золотовалютні резерви країни зросли на 20%

2434

Міжнародні резерви на 1 жовтня склали 18,637 млрд доларів – максимуму з початку 2014 року

Як наголошується, в даний час резерви на 20% перевищують рівень початку поточного року. Зокрема, за підсумками вересня резерви зросли на 602 млн доларів або 3,3%.

Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу НБУ.

Разом з тим з міжнародних резервів було направлено 165,6 млн на валютні інтервенції, які Нацбанк здійснював для згладжування надмірних коливань на міжбанку під дією тимчасових факторів. У тому числі 69 млн доларів було направлено на продаж валюти через інтервенції у формі запиту кращого курсу , – повідомляє прес-служба.

Крім того 521,4 млн доларів було направлено з резервів на платежі уряду з обслуговування і погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті. З них 505,4 млн доларів – з метою обслуговування та погашення суверенних єврооблігацій.

 • Станом на 1 жовтня обсяг міжнародних резервів покриває 3,7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України і поточних операцій уряду і Нацбанку. Як повідомлялося, в серпні міжнародні резерви Національного банку збільшилися на 1,3% до 18 млрд доларів у порівнянні з липнем. Передає


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.