ВВП України зріс на 2,5% за перше півріччя 2017 року

2020
Фото: vectornews.net

За перші шість місяців 2017 року валовий внутрішній продукт зріс на 2,5%. Про це повідомляється у звіті, який підготувало Міністерство економічного розвитку та торгівлі України

Згідно з документом, за перше півріччя 2017 року, зростання обсягів виробництва прискорилося у таких галузях української економіки як текстильне виробництво, харчова промисловість, машинобудування, виробництво будматеріалів, будівництво, транспорт та торгівля.

Повідомляє Національний промисловий портал.

При цьому, найбільше зростання зафіксоване у будівництві – 24,6%. Збільшення обороту роздрібної торгівлі склало на 7,3%.

 • Падіння виробництва було зафіксоване у  промисловості та сільськогосподарському виробництві. І хоча у промисловості за січень-червень 2017, падіння уповільнилося до мінус 0,4%, у сільському господарстві ситуація ще більше погіршилася  – за перші півроку 2017, у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, обсяги виробництва сільгосппродукції зменшилися на 2,1%.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.