ВВП України зріс на 2,5% за перше півріччя 2017 року

1962
Фото: vectornews.net

За перші шість місяців 2017 року валовий внутрішній продукт зріс на 2,5%. Про це повідомляється у звіті, який підготувало Міністерство економічного розвитку та торгівлі України

Згідно з документом, за перше півріччя 2017 року, зростання обсягів виробництва прискорилося у таких галузях української економіки як текстильне виробництво, харчова промисловість, машинобудування, виробництво будматеріалів, будівництво, транспорт та торгівля.

Повідомляє Національний промисловий портал.

При цьому, найбільше зростання зафіксоване у будівництві – 24,6%. Збільшення обороту роздрібної торгівлі склало на 7,3%.

 • Падіння виробництва було зафіксоване у  промисловості та сільськогосподарському виробництві. І хоча у промисловості за січень-червень 2017, падіння уповільнилося до мінус 0,4%, у сільському господарстві ситуація ще більше погіршилася  – за перші півроку 2017, у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, обсяги виробництва сільгосппродукції зменшилися на 2,1%.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here