ВВП України протягом 2017 року зріс на 2,1%

2396
Фото з вільних джерел
 • ВВП України зріс на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року та прискорився на 0,2% у порівнянні з попереднім кварталом

  В Кабміні відзначають, що зростання ВВП обумовлене збільшенням обсягу імпорту та експорту продукції в 2017 році, оскільки що експорт збільшився на 18,5%, імпорт – на 24,6%.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на дані Державної служби статистики

  У відомстві також відмічають помітне зростання експорту товарів до країн ЄС, зокрема до Швейцарії (в 2,5 ) та Бельгії . У товарному розрізі відбуломя зростання експорту агропродукції, перш за все продуктів рослинного і тваринного походження (20,6% і 46,5%), зернових і жирів (15,3% і 26,9%), а також готових харчових продуктів (25,4 %). Зростання також зафіксовано в експорті полімерів, текстилю, інших промислових товарів.

  Найбільшу частку імпорту в товарному розрізі становить імпорт палива і мастильних матеріалів – це 23,1% всього обсягу імпорту. Цей показник пояснюється наслідками зимової блокади Донбасу, коли через втрату доступу до вугільних шахт і вугільних підприємств в державі різко зросла потреба в імпортованих енергоресурсах.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.