ВВП України протягом 2017 року зріс на 2,1%

2350
Фото з вільних джерел

ВВП України зріс на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року та прискорився на 0,2% у порівнянні з попереднім кварталом

В Кабміні відзначають, що зростання ВВП обумовлене збільшенням обсягу імпорту та експорту продукції в 2017 році, оскільки що експорт збільшився на 18,5%, імпорт – на 24,6%.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на дані Державної служби статистики

У відомстві також відмічають помітне зростання експорту товарів до країн ЄС, зокрема до Швейцарії (в 2,5 ) та Бельгії . У товарному розрізі відбуломя зростання експорту агропродукції, перш за все продуктів рослинного і тваринного походження (20,6% і 46,5%), зернових і жирів (15,3% і 26,9%), а також готових харчових продуктів (25,4 %). Зростання також зафіксовано в експорті полімерів, текстилю, інших промислових товарів.

 • Найбільшу частку імпорту в товарному розрізі становить імпорт палива і мастильних матеріалів – це 23,1% всього обсягу імпорту. Цей показник пояснюється наслідками зимової блокади Донбасу, коли через втрату доступу до вугільних шахт і вугільних підприємств в державі різко зросла потреба в імпортованих енергоресурсах.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.