В Україну приходить найбільший автобусний перевізник Європи

1889

Один з найбільших автобусних перевізників Європи – німецька компанія Flixbus запускає прямі маршрути з України в Польщу і Чехію

З 27 липня нічні маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира почнуть їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно). Денні маршрути будуть запущені з 10 серпня, пише інтернет-видання Хроніка.інфо.

“Нові маршрути FlixBus в Україні – це черговий крок у бік розширення FlixBus на територію Східної Європи. Беручи до уваги рішення Європейського Союзу про введення безвізового режиму з Україною, ми очікуємо зростання попиту на подорожі в країни Європи з України. В наших подальших планах – проведення ще більшого числа маршрутів FlixBus з України в Європу “, – відзначає Микола Войтюк, віце-президент FlixBus в Східній Європі.

Інтерес великих європейських автобусних компаній до українського ринку намітився ще в 2016 році, коли відразу кілька компаній (зокрема, PolskiBus і LEO Express) почали здійснювати пасажирські перевезення. Також на початку 2017 року латиська Норма-А (бренд Ecolines) купила пасажирський бізнес української транспортної компанії Автолюкс.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.