В Україні з’явиться новий поштово-логістичний оператор

7346
 • Поштово-логістична компанія Justin готується до запуску в Україні

  Нова поштово-логістична компанія Justin розпочала набір персонал для своїх відділеннь. Про це свідчить масове відкриття вакансій компанії в обласних та районних центрах.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна 

  Наші наміри – відкрити зручні відділення в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі. Буде багато робочих місць з гнучким графіком роботи, офіційним працевлаштуванням, доцільним навчанням, кар’єрними можливостями і своєчасною виплатою заробітної плати три рази на місяць, – йдеться в описі вакансій компанії.

  Компанія входить в холдинг Fozzy Group і планує реалізовувати послуги доставки за допомогою партнерської сервісу “Автолюкс”. Мережа відділень Justin відкриється в більшості магазинів торгової групи Fozzy Group (“Фора”, “Сільпо”, “Фоззі”) і буде надавати послуги з прийому, видачі і відправленню товарів, а також ряд фінансових та інших послуг.

  Всім відомо, що в Fozzy Group представлено широке розмаїття форматів рітейлу в найкращих і зручних для споживача локаціях. Ми використовували ці майданчики, щоб побудувати свою роздріб, бути ближче до наших споживачів, – зазначив співвласник Justin Юрій Авдиш.

  Початкові інвестиції за словами співвласника склали сотні мільйонів гривень.