Україна увійшла до трійки лідерів за рівністю доходів

1921

Україна посіла друге місце за рівнем рівності доходів. Про це свідчать дані рейтингу, складеного Центральним розвідувальним управлінням США на підставі індексу Джині. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на finance.ua

Розподіл доходів сім’ї – індекс Джині вимірює ступінь нерівності в розподілі сімейного доходу в країні.

Чим більше рівнозначне розподіл доходів в країні, тим нижче його індекс Джині (наприклад, скандинавська країна з індексом 25).

 • Чим більше нерівномірний розподіл доходів в країні, тим вище його індекс Джині (наприклад, країна на південь від Сахари з індексом від 50).

  Якби дохід розподілявся з ідеальним рівністю, індекс дорівнював би нулю; Якби дохід розподілявся з повним нерівністю, індекс становив би 100.

  Індекс Джині в Україні склав 24,6 пунктів.

  У першу п’ятірку лідерів увійшли Словенія (23,7), яка очолила рейтинг, а також Німеччина (24,8), Швеція (24,9) і Чехія 24,9. Найбільш нерівномірно розподілені доходи в сім’ях Лесото (63,2), ПАР (62,5), ЦАР (61,3), а також острівних держав Мікронезії (61,1) і острова Гаїті (60,8).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  3 КОМЕНТАРІ

  1. #Ви_всьо_врьоті!
   #Нічого_не_міняється!
   #Америкоси_продались_шекаладнамуБарону! КУТ-КУДАХ!!!!
   КОКОКОКОКОООО!!!

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.