Україна посіла друге місце за рівнем рівності доходів. Про це свідчать дані рейтингу, складеного Центральним розвідувальним управлінням США на підставі індексу Джині. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на finance.ua

Розподіл доходів сім’ї – індекс Джині вимірює ступінь нерівності в розподілі сімейного доходу в країні.

Чим більше рівнозначне розподіл доходів в країні, тим нижче його індекс Джині (наприклад, скандинавська країна з індексом 25).

Чим більше нерівномірний розподіл доходів в країні, тим вище його індекс Джині (наприклад, країна на південь від Сахари з індексом від 50).

Якби дохід розподілявся з ідеальним рівністю, індекс дорівнював би нулю; Якби дохід розподілявся з повним нерівністю, індекс становив би 100.

Індекс Джині в Україні склав 24,6 пунктів.

У першу п’ятірку лідерів увійшли Словенія (23,7), яка очолила рейтинг, а також Німеччина (24,8), Швеція (24,9) і Чехія 24,9. Найбільш нерівномірно розподілені доходи в сім’ях Лесото (63,2), ПАР (62,5), ЦАР (61,3), а також острівних держав Мікронезії (61,1) і острова Гаїті (60,8).

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Головний редактор Національного промислового порталу

 • Sergiy Laser

  гуглтранслейт кошмар

 • Оля Панович

  За деклараціями чиновників і не скажеш

 • Olegh Rozman

  #Ви_всьо_врьоті!
  #Нічого_не_міняється!
  #Америкоси_продались_шекаладнамуБарону! КУТ-КУДАХ!!!!
  КОКОКОКОКОООО!!!