Україна та Туреччина підпишуть угоду про вільну торгівлю до кінця року

1610
 • Реджеп Таїп Ердоган заявляє, що робота з підписання угоди про зону вільної торгівлі з Україною має завершитися до кінця року

  За словами президента Туреччини, створення зони вільної торгівлі між Україною та Туреччиною допоможе досягти мети збільшити товарообіг двох країн до $10 млрд на рік.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УНІАН

  Про це Ердоган заявив під час спільної прес-конференції з президентом України Петром Порошенком за результатами 7-го засідання українсько-турецької стратегічної ради високого рівня.

  Сьогодні ми ухвалили рішення до кінця року завершити роботу з підписання угоди про зону вільної торгівлі. Ми віримо, що завдяки цій угоді ми зможемо досягти нашої мети – торговельний баланс у $10 млрд, – сказав Ердоган.

  В свою чергу Порошенко зазначив, що сторони ставлять перед собою амбітні цілі щодо подальшої співпраці двох країн.

  Ми дали чіткі вказівки прискорити завершення переговорів з досягнення домовленостей і підготовки до підписання документів щодо зони вільної торгівлі між Туреччиною і Україною. Ми впевнені в тому, що ці цифри у 20% зростання товарообігу, 20% зростання рівня інвестицій і 20% зростання кількості туристів, які відвідують Туреччину, у тому числі з використанням ID-карток, це на сьогоднішній день важливе і велике досягнення. Але ми з паном президентом ставимо ще більш амбітні цілі, – додав президент України.

  Нагадаємо, що підписання угоди про зону вільної торгівлі з Туреччиною було визначено послом України в Туреччині Андрійєм Сибігою у січні 2018 року.