Україна стала однією з найбільш привабливих країн для інвесторів

2183

Найбільший інтерес до України виявляють інвестори з Росії, країн СНД, Східної та Центральної Європи

Україна очолила список найбільш привабливих країн для інвестицій в регіоні EMEA (країни Європи, Близького Сходу і Африки), повідомляє видання Institutional Investor.

Відповідно до проведеного виданням дослідження, 32% опитаних інвесторів розглядають нашу країну як першу країну для поїздки з метою вивчення потенційних угод, 26% інвесторів мають намір в першу чергу відвідати Румунію, 25% – Нігерію, 24% – Кенію.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УНІАН

 • У дослідженні наголошується, що найбільший інтерес до України виявляють інвестори з Росії, країн СНД, Східної та Центральної Європи. Найцікавішою галуззю для інвестицій традиційно було названо сільське господарство.

  Кабінет міністрів України очікує, що приплив прямих іноземних інвестицій за підсумками поточного року складе 4,5 млрд дол. проти 3,8 млрд дол., залучених в 2016 році. Уряд прогнозує економічне зростання в 2017 році на рівні 1,8%, у 2018 році – 3%, у 2019 році – 3,6%, а у 2020 році – 4%.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.