Україна поставить до Іраку один млн smart-лічильників

3358
лічильник
Фото: facebook.com

Попит Іраку на цю продукцію складає близько 2-х мілліонів одиниць. Українські виробники вже готові забезпечити половину цього обсягу

Нещодавно у Торгово-промисловій палаті України відбувся україно-іракський бізнес-форум, на якому були присутні представники 57-ми іракських та 70-ти українських компаній. Одним з результатів форуму стало бажання замовити smart-лічильники саме в Україні. Такі пристрої дають можливість подобового та погодинного контролю споживання електрики тим чи іншим приладом, що може заощаджити у побуті та на виробництві до 30% електроенергії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторіну Зроблено в Україні.

Нині завершується затвердження цього контракту міністерствами і невдовзі Україна почне постачання. Наразі існує великий потенціал українсько-іракського співробітництва в різних галузях. Обом країнам є що запропонувати одна одній, – сказав Аббас Аль-Нурі, голова іракської частини двосторонньої Ділової ради.

Також, до переліку товарів, постачання яких до Іраку може розширити Україна увійшли продукти харчування (олія, сири, яйця, м’ясо), папір, насіння, косметика, медичні інструменти і навіть алкоголь. Крім того, бізнесмени з Іраку бажають інвестувати – передусім у альтернативну енергетику, енергозбереження, логістику, переробку агропромислових продуктів, фармацевтику. Перспективним напрямом розвитку українського бізнесу є будівництво на території Іраку.

B2B-перемовини показали, що в Україні є багато цікавих пропозицій для іракських бізнесменів. Такі продукти, як солодощі, олія, рис (Херсонський регіон), дерев’яні меблі (Закарпаття) вже експортуються до Іраку. У перспективі на експорт – яловичина, морозиво, юридичні послуги у сфері туризму, логістика, обладнання для енергетичного сектора. Розширення партнерських відносин із Іраком – чудова можливість диверсифікації ринків збуту для України, – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 • Іракські бізнесмени зазначили, що готові активніше торгувати із Україною, а для цього українським компаніям необхідно інтенсифікувати поширення інформації про свої можливості серед бізнес-спільноти Іраку.

  Крім того, іракська делегація закликала спростити візовий режим між нашими країнами й відкривати представництва українських банків в Іраку.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.