Україна може стати виробничим хабом для Канади

2337

Україна та Канада зацікавлені у створенні на своїй території спільних підприємств та експорті їх продукції до ЄС

Про це розповіла заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Наталія Микольська.

Україна може стати для канадських компаній виробничим хабом на європейському континенті. Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою й Україною та ЄС відкривають шлях до виробництва на території України товарів та послуг, постачання їх як назад до Канади, так і на територію Євросоюзу, – сказала Микольська.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УКРІНФОРМ

Микольська додала, що Канада, своєю чергою, може стати для українських бізнесів «північно-американським хабом».За її словами, українському бізнесу варто дивитися на трикутник Канади-Україна-ЄС «у більш практичній площині».

 • Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності 1 серпня цього року. Канада негайно скасувала 98% мит на українські товари, які продаватимуться до Канади. Для канадських товарів одразу скасовується 72% мит, а упродовж 7 років безмитний експорт зросте до 98%. Угода також взаємно відкриває ринки державних закупівель. Окремі розділи документа захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.