У першому кварталі майже 8 тисяч українських компаній експортували продукцію до Євросоюзу

2402

У 2016 році 13,4 тис. Українських компаній експортували продукцію в ЄС, а тільки за I квартал 2017 року таких компаній було 7,8 тис

Про це в інтерв’ю УНІАН повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – продавці України Наталія Микольська. За словами Микольської, частково тенденція пояснюється поділом компаній, проте в загальній динаміці зростання їх кількості цей фактор не є істотним.

Нами спільно з Державною фіскальною службою було проведено дослідження, і ми виявили, що в 2012 році з України в ЄС поставляли свою продукцію близько 10 тисяч компаній. Якщо ми подивимося на 2016 рік, то цих компаній було 13 400 , – заявила Микольська.

У першому квартал 2017 року таких компаній вже 7800. Кількість українських бізнесів, які постачають свою продукцію на територію ЄС постійно зростає.

Скептики почнуть говорити, що це все структурування, компанії діляться, множаться, відкриваються дочірні підприємства. Така тенденція дійсно є, але вона не може бути більше 3-5% від загального збільшення кількості підприємств, які експортують в ЄС , – підкреслила торгпред.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.