Транзит газу з початку року приніс бюджету України майже 25 млрд грн

1914

Надходження до державного бюджету від транзиту природного газу з Росії в країни Європейського Союзу через територію України в січні-вересні 2017 року склали 24,9 мільярда гривень.

Про це повідомила прес-служба Національного нафтогазового холдингу «Нафтогаз України», не надавши порівняльні дані за аналогічний період 2016 року, передає УНІАН.

«Доходи від транзиту газу забезпечили майже четверту частину платежів групи” Нафтогаз “до державного бюджету… 24,9 мільярда гривень бюджетних надходжень забезпечив транзит газу за 9 місяців», – відзначили в прес-службі, додавши, що загальна сума надходжень склала 91, 6 мільярда гривень.

За інформацією прес-служби, розмір надходжень до держбюджету України від транзиту газу можна порівняти з витратами на освіту і в півтора раза перевищує витрати на охорону здоров’я, спорт і охорону навколишнього середовища.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.