Товарообіг між Україною і Францією збільшився на 36%

1637

Збільшення двостороннього товарообігу між Україною і Францією на 36% свідчить про те, що зона вільної торгівлі (ЗВТ) Між Україною та Європейським Союзом працює.

Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільному брифінгу з міністром закордонних справ Франції Жаном-Марком Еро, передає УНН .

Насправді ми говорили про двостороннє співробітництво і  Жан-Марк згадав, що насправді з новоствореного кількості робочих місць найбільше створено саме за допомогою французьких інвестицій в Україну і те, що результати економічних реформ зараз відчутні, то, що французькі інвестори думають про Україну, то, що французькі інвестори почали активно працювати в Україні це дуже важливо, – сказав П.Клімкін.

Він зазначив, що «якщо ми подивимося на наш двосторонній економічний оборот – це плюс 36% і це свідчить про те, що наші бізнесмени працюють разом. І зокрема свідчить про те, що ЗВТ між Україною та Європейським Союзом працює і французький бізнес отримує від цього значні переваги». П.Клімкін також висловив упевненість, що «зараз, коли у нас буде нова масштабна приватизація, коли французькі компанії знайдуть своє місце на українському ринку, ми будемо мати ще більш вражаючі цифри».


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.